У Кривому Розі завершились Всеукраїнські ветеранські змагання «Ігри Нескорених. Кривий Ріг»

Протягом двох днів, 10 та 11 липня, учасники змагалися у двох видах спорту: стрільбі з лука та плаванні.

У змаганнях взяли участь представники Державної прикордонної служби України – старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки Національної академії Держприкордонслужби України підполковник Віктор Шинкарук та працівник Навчального центру Державної прикордонної служби України Олександр Ходос.

На змагання з плавання Віктор виборов п’ять медалей: «золото» за заплив брасом, два «срібла» – на дистанції 50 метрів батерфляй та на дистанції 100 метрів вільним стилем, також Віктор посів третє місце у запливі на спині та на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Олександр Ходос вперше спробував свої сили у стрільбі з лука. У призові місця цього разу попасти не вдалося, але Олександр каже, що це був добрий початок та цікавий досвід, повідомляє kyiinfo з посиланням на офіційний сайт Держприкордонслужби.

Всього в Іграх взяли участь понад 100 ветеранів та військовослужбовців з 20 областей нашої країни.

Довідка: Слово «Нескорені» у назві змагань символізує бійцівський дух чоловіків та жінок, що отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки на полі бою. Вони пережили важкі випробування, однак не зламалися та довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди виявляються сильніше обставин.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що раніше у Києві стартували Національні змагання «Ігри Воїнів», а також 2 жовтня Національна збірна України «Ігри нескорених» повертається до Києва.