У Києві стартували Національні змагання «Ігри Воїнів»

Національні «Ігри Воїнів» є відбірковим етапом міжнародних змагань Warrior Games, в яких Україна цього року вперше візьме участь.

Про старт змагань повідомили на офіційному сайті Державної прикордонної служби. Це найбільші змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення та захворювання в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.

Фото: Валерій Олійник

Серед учасників змагань є й команда прикордонників. Першим з прикордонників нагородне місце здобув майор Дмитро Чабаненко, він посів друге місце у змаганнях з легкої атлетики на дистанції 400 метрів. Та на цьому Дмитро не зупинився і невдовзі взяв срібло ще й на дистанції 1500 метрів. А службовець Олександр Ходос у своїй групі виборов третє місце на дистанції 1500 метрів та друге у веслуванні на тренажерах за 1 хвилину.

Фото: Валерій Олійник

Але усі учасники змагань уже переможці, тому що після отриманих поранень вони не зламалися, ведуть активний образ життя та досягають спортивних успіхів.

Фото: Валерій Олійник

«Результат змагань для кожного з нас – це лише 50% загального успіху, решта потрібна для повноцінної реабілітації після бойових дій», – каже капітан команди прикордонників підполковник Віктор Шинкарук.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Варто зауважити, що Національні «Ігри Воїнів» є відбірковим етапом міжнародних змагань Warrior Games, в яких Україна цього року вперше візьме участь. Вони відбудуться у вересні 2021 року в Орландо (США).

Фото: Валерій Олійник

Нагадаємо, раніше kyiinfo повідомляло, що 40 українських ветеранів виступлять на міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior Games.