28.03 18:45
Новини

На Хустщині пожежа: чиясь недбалість та недолугість ледь повністю не знищила “родзинку” Закарпаття – долину нарцисів.

28.03 13:07
Війна

П’ять років намагався подолати наслідки тяжкого поранення Герой із Костополя, що на Рівненщині, Андрій Мельник. Але вчора, 27 березня, він пішов із життя.

04.03 22:18
Історія

Найдавніша на Поділлі дерев’яна пам’ятка національного значення Покровська «козацька» церква більше ніколи не постане перед вірянами та любителями архітектури. Руками УПЦ МП було

03.04 13:17
Життя

Сьогодні всі рибалки ведуть суперечку чи можна рибалити не порушуючи закон в даному випадку? Виявляється можна, але не бажано.

13.03 03:04
Просвіта

Повісті та романи одного з кращих письменників України Володимира Малика, зачитувало до дірок не одне покоління українців. Завдяки його творчості в уяві сучасників постають події тисячолітньої давнини та історія мужніх українців, які воювали за свободу своєї землі.

14.03 01:19
Історія

Мало кому відомо, що радянські спецслужби не лише ретельно відслідковували та визбирували друковану агітацію проти Країни Рад, дошукуючись творців та розповсюджувачів такого виду пропаганди, але й уважно пильнували за «політичною чистотою» дверей, стін і парканів у громадських місцях.