Військовий розповів, як в ЗСУ реагують на ЛГБТ

У суспільстві досі можна почути "байки" про дискримінацію та цькування від побратимів і командування.

Підписуйтесь на нас у telegram

Гей Аарон Джонс служить у ЗСУ з початку повномасштабної війни. Таке рішення він ухвалив відразу, коли зрозумів, що повістку не отримає, адже не стояв на військовому обліку.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на РБК-Україна.

“Ви знаєте, такого не було, що “привіт, мене звати Аарон, я гей”. Це сталося, спілкуючись, само по собі. Але не було дискримінації чи ненависті. Ми туди прийшли захищати країну, а не дивитися, хто з ким спить. Тому це зайве”, – розповідає боєць.

Разом із тим подальшої дискримінації в колективі немає, адже всі працюють над спільною метою – звільненням України від окупанта.

“Можливо, хтось і може висловити свою позицію, що хтось комусь не подобається. Але такого, щоб колективного цькування особисто в мене не було незалежно від того, що ти, хто ти та як ти”, – зазначає Аарон.

Завдяки такій об’єднаності військових чоловік має бажання повернутися до ЗСУ після завершення реабілітації.

Він також додає, що геї в ЗСУ виконують таку саму роботу, як і гетеросексуали, а не лише умовну паперову роботу.

“Ось, наприклад, у мене посада – стрілець-гранатометник. Тобто за мною закріплений і автомат, і гранатомет. Паперова робота, звісно, всюди є. Навіть якщо людина працює з паперами, то є велика ймовірність, що той папірець зробить дуже велику справу. Тому не треба недооцінювати дрібну роботу”, – пояснює військовий.