Нетаньяху: Руйнування в оплотах ХАМАС у Газі – це тільки початок. Ми ліквідували сотні терористів, і на цьому ми не зупинимося

Бомбардування Гази є “лише початком”, Ізраїль не зупиниться в ліквідації терористів, які напали на країну. Про це 9 жовтня заявив премʼєр-міністр Ізраїля Біньямін Нетаньяху у зверненні до нації, опублікованому в його Facebook, повідомдає Кий-Інфо.

“Цю війну нав’язав нам зневажений ворог, звірі в подобі людей, які святкують убивства жінок, дітей і літніх людей. Ми не бачили тих жахів, які скоїв ХАМАС, із часів жахів ІДІЛ. Дітей, зв’язаних і страчених разом із рештою їхніх сімей, молодих дівчат і хлопців, розстріляних у спину, страчених та інші звірства, які я не буду тут описувати”, – зазначив він.

Нетаньяху повідомив, що на початку війни він доручив негайно зробити п’ять речей: очистити всі населені пункти від терористів, підготуватися до масштабної наступальної операції в Газі, зберегти спокій на інших фронтах, продовжити залучення міжнародної підтримки для операції й об’єднати країну.

“Ми почали – і я наголошую, ми тільки почали – бити по ХАМАС. Фото руйнувань в оплотах ХАМАС у Газі – це тільки початок. Ми ліквідували сотні терористів, і на цьому ми не зупинимося. Я казав, що будь-яке місце, де діє ХАМАС, стане руїною. Це вже відбувається сьогодні, буде і в майбутньому”, – додав ізраїльський прем’єр.

Він пообіцяв громадянам, що “всі наші вороги дізнаються, що напасти на Ізраїль було страшною помилкою”.

“Те, що буде зроблено з нашими ворогами найближчими днями, буде відгукуватися їм поколіннями… Як прем’єр-міністр Ізраїля кажу вам з відкритим серцем: попереду нас чекають важкі дні. Ми дбаємо про наших братів і сестер, чия кров проливається, і ми налаштовані перемогти в цій війні, принести життя, благословення і світло нашій країні”, – зазначив Нетаньяху.