Начальника депо ПАТ «Укрзалізниця» підозрюють у завданні збитків на 2,7 мільйона гривень при закупівлі запчастин

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Деснянською окружною прокуратурою м. Києва повідомлено про підозру начальнику локомотивного депо «Київ-Пасажирський» за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, у 2019 році у локомотивному депо «Київ-Пасажирський» вирішувалося питання ремонту та технічного обслуговування тягового рухомого складу. Загальна вартість робіт оцінювалась у 15 млн гривень.

У цей же час, начальник депо, будучи обізнаним про загальну вартість вказаних робіт, а також про процедуру здійснення державних закупівель, діючи в інтересах одного із приватних підприємств, умисно роздробив предмет закупівлі та, в подальшому, уклав із підприємством низку договорів на придбання запасних частин за значно завищеними цінами.

Внаслідок таких дій ПАТ «Укрзалізниця» заподіяно матеріальну шкоду на суму 2,7 млн гривень, інформує kyiinfo з посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. Нагадаємо, окружна прокуратура вимагає повернути місту нежитлові приміщення вартістю понад 4 мільйони гривень, а також столичні прокурори через суд вимагають повернути садибу Терещенків.