Окружна прокуратура вимагає повернути місту нежитлові приміщення вартістю понад 4 мільйони гривень

Зловмисники підробили свідоцтво про право власності та незаконно заволоділи комунальним майном по вул. Бульварно-Кудрявській у м.Києві.

Шевченківська окружна прокуратура вимагає повернути територіальній громаді столиці нежитлові приміщення площею 129 кв.м. вартістю понад 4 млн гривень, розташовані у центрі столиці, які шахраї привласнили на підставі підроблених документів.

Так, під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні окружна прокуратура встановила, що зловмисники підробили свідоцтво про право власності та незаконно заволоділи комунальним майном по вул. Бульварно-Кудрявській у м.Києві.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади окружною прокуратурою заявлено позов до суду про повернення майна на користь територіальної громади столиці.

Крім того, у межах кримінального провадження на вказані приміщення накладено арешт з метою недопущення їх подальшого незаконного відчуження. Слідство триває. Встановлюються особи, причетні до вчинення злочину, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform