Анатолія Штефана захищатиме в суді адвокат Масі Найєм

Про це повідомляє юридична компанія Міллер

Наші адвокати стануть на захист Анатолий Штефан з позивним “Штірліц”, військовослужбовця та ветерана війни на Донбасі, – зазначають адвокати.

Читайте по цій темі: СТОЛИЧНА БЛОГЕРКА НАЗВАЛА РОСІЮ УЛЮБЛЕНОЮ КРАЇНОЮ, ЇЇ ВЧИНОК ЗАСУДИЛИ ІНШІ КОРИСТУВАЧІ

БЛОГЕРКУ ЗІ СКАНДАЛЬНОГО РОЛИКУ ВНЕСЛИ ДО БАЗИ “МИРОТВОРЦЯ”, – ШТЕФАН ШТІРЛІЦ

Нагадаємо: 13 січня Анатолій Штефан на особистій сторінці на Фейсбуці поширив фрагмент із відео за участі популярної користувачки мережі TikTok Таїсії Маламан, більш відомої за нікнеймом Di.Rubens. На відео дівчина у відповідь на питання “Росія чи Україна?” обирає Росію. Саме відео називається “Яка твоя улюблена країна?”. При цьому зйомки велися з місця, де 7 років тому український народ довів своє право на незалежність ціною сотні життів, – на Майдані Незалежності.

Сукупність цих факторів обурила захисника, внаслідок чого Штефан написав пост із критикою та пропозицією допомогти з придбанням квитка до Росії. Відео дуже швидко привернуло увагу користувачів та набуло розголосу. Згодом блогерка заявила про цькування в Інтернеті та погрози в її бік. Профіль з її іменем також з’явився в базі “Миротворець”. Маламан у перебігу цих подій звинуватила нашого клієнта, додавши, нібито військовий спотворив інформацію на відео. Тим часом – сама не гребувала називати Анатолія “ганьбою української армії” та таким, що “воює з власним населенням”.

Захисник: Масі-Мустафа Найєм – адвокат, засновник юридичної компанії, колишній військовослужбовець ЗСУ, громадський діяч, правозахисник.