БЛОГЕРКУ ЗІ СКАНДАЛЬНОГО РОЛИКУ ВНЕСЛИ ДО БАЗИ “МИРОТВОРЦЯ”, – ШТЕФАН ШТІРЛІЦ

Блогерку, під ніком в інстаграм di.rubens, що зняла на Майдані Незалежності скандальний ролик де прямо виявила прихильність до Росії, внесли у базу "Миротворець". Відповідне досьє на неї з'явилося на сайті проєкту. Справжнє ім'я 20-річної дівчини – Онацька (Маламан) Таїсія Ігорівна, - пише Миротворець.

“Провокаторка. Антиукраїнська пропагандистка. Свідома дискредитація Збройних сил України. Свідома участь в інформаційній спецоперації Росії (країна-агресор) проти України”, – сказано у тексті.

Нагадаємо, все почалося з того, що di.rubens зняла ролик на Алеї Небесної Сотні, в якому виявила свою прихильність до країни-агресора. Зокрема, їй пропонували обрати одну із двох країн, і дівчина з посмішкою постійно обирала РФ.

Після шквалу критики відео було видалене авторкою з мережі.
Зі свого боку, патріотична молодь запустила флешмоб-відповідь блогерці. В одному з таких відео українка нагадала di.rubens про всі злочини Росії в Україні.

Зрештою Онацька пригрозила судом офіцеру ЗСУ Анатолію Штефану, який розповсюдив її ролик в мережі й закликав прокоментувати ситуацію. Блогерка обізвала захисника “ганьбою української армії”, а воїн назвав все, що відбувається, нонсенсом.

Приєднуйтесь до нашого каналу в телеграм https://t.me/kyiinfо