СТОЛИЧНА БЛОГЕРКА НАЗВАЛА РОСІЮ УЛЮБЛЕНОЮ КРАЇНОЮ, ЇЇ ВЧИНОК ЗАСУДИЛИ ІНШІ КОРИСТУВАЧІ

Київська блогерка на Алеї Небесної Сотні назвала Росію улюбленою країною

Київська блогерка із нікнеймом di.rubens зняла ролик на Алеї Небесної Сотні, в якому назвала Росію своєю улюбленою країною.
Ним поділився на особистій сторінці у Facebook офіцер Збройних Сил України Анатолій Штефан (Штірліц).

На кадрах видно, як дівчині пропонували обрати одну з двох країн (США і РФ, Україна і РФ, РФ і Білорусь), і та зі сміхом постійно обирала Російську Федерацію.

Він обурився, що дівчина-блогер із Києва має мільйони молодих людей, підписаних на неї. «От тобі і патріотичне виховання. Слів немає», – обурився офіцер ЗСУ.

«Місце, де відбувалися події зі сльозами на очах, столиця України, яка вже сім років у боротьбі з російським агресором. Особисто як громадянин України та військовий хочу дізнатися ім’я цієї дівчини і поставити їй повторно ці питання (щодо України та її сміху), а також допомогти з придбанням білета до місця її вибору», – обурився військовий діями блогерки.

Він зазначив, що, скандальний ролик набрав 2,5 млн переглядів. Втім, після хвилі невдоволення, яка здійнялася в мережі через цю публікацію, блогерка видалила її у ТікТок, а також ліквідувала свою сторінку у Facebook.