За минулий рік вирубка лісу обійшлася державі у понад 150 млн гривень

Слідчі ДБР виявляли факти незаконної порубки лісу та збуту лісопродукції, зокрема за участю працівників Державної лісової охорони та лісгоспів.

Слідчі ДБР під час розслідувань з незаконної вирубки лісу, встановили, що працівники Державної лісової охорони та лісгоспів допомагають у незаконній порубці лісу та збуту лісопродукції. Загальна ціна завданих збитків становить 159 062 242 млн грн.

До списку резонансних справ у період з 2020-2021 роках потрапили лісові господарства з Харкова, Волинської області, Луганської та Донецької областей, Закарпаття, Житомирської області та Львівської області, інформує пресслужба ДБР.

Деякі обвинувальні акти направлено до суду, на майно накладено арешт. Об’єкти нерухомості підозрюваних та транспортні засоби, вартість яких повною мірою відшкодує завдану кримінальним правопорушенням шкоду арештовані.

Найбільше від протизаконних дій “зелених активістів” постраждали дуби та акації. Кий-Інфо вже повідомляв, що Кабмін призначив нового голову Держагентства лісових ресурсів України. Ним став Юрій Болоховець.

Фото: DW