За часів Попова в КМДА порушено орендну плату за землю на загальну суму понад 100 мільйонів гривень

В рамках досудового розслідування досліджується можлива причетність службових осіб Київської міської державної адміністрації, до скоєння правопорушень, які спричинили тяжкі наслідки інтересам територіальної громади міста Києва.

За результатами проведених обшуків в департаменті земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації (КМДА), співробітники ГУ ДФС у м. Києві викрили ряд підприємств в ухиленні від сплати податків у великих розмірах, інформує офіційний сайт Державної фіскальної служби України.

Встановлено, директор одного із товариств, з 2013 року по теперішній час, користувався земельними ділянками, без оформлення правовстановлюючих документів на них, та не сплачував орендну плату за землю комунальної власності. Такі дії спричинили тяжкі наслідки громадським інтересам, а саме у вигляді ненадходження коштів за орендну плату в розмірі понад 19 млн грн.

Також, при поданні декларації про сплату земельного податку та орендної плати за використання землі комунальної власності, за період 2017-2018 років, умисно занизив площу та нормативно грошову оцінку земельної ділянки.

За фактами даних правопорушень 18.05.2021 директора згаданої компанії оголошено в розшук. Наразі керівник згаданого підприємства переховується від органів досудового розслідування. Вживаються заходи направлені на встановлення місця знаходження розшукуваної особи.

Читайте також: З 14 ЛЮТОГО ПІДПРИЄМЦІВ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ВІДСУТНІСТЬ МАСОК У ВІДВІДУВАЧІВ

В рамках досудового розслідування досліджується можлива причетність службових осіб Київської міської державної адміністрації, до скоєння правопорушень, які спричинили тяжкі наслідки інтересам територіальної громади міста Києва у вигляді безпідставно неодержаних (упущених) коштів орендної плати за фактичне користування службовими особами товариств земельними ділянками у Києві.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

За результатами обшуків виявлено та вилучено кадастрові справи земельних ділянок розташованих в м. Києві, що свідчать про порушення законодавства у сфері сплати орендної плати за землю на загальну суму понад 100 млн грн.

За даними фактами до ЄРДР внесено 11 кримінальних проваджень щодо вчинення кримінальних правопорушень у сфері зловживання владою, або службовим становищем.