З 14 ЛЮТОГО ПІДПРИЄМЦІВ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ВІДСУТНІСТЬ МАСОК У ВІДВІДУВАЧІВ

Сума штрафу від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів

З 14 січня 2021 року вступає у дію норма закону яка дозволяє штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у клієнтів. Відповідний документ оприлюднив “Голос України“.

Згідно з текстом документу, вразі відсутності захисних масок у відвідувачів, власники бізнесу сплачуватимуть штрафи, у розмірі від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів або 3400-5100 гривень.

«Працівниками суб’єктів господарювання та/або безпосередньо фізичною особою — підприємцем без вдягнутих засобів індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, юридична особа, фізична особа — підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться у документі. 

Крім зазначеного, юридичні та фізичні особи підприємці зобов’язані будуть сплачувати штрафи й вразі якщо не зробили відвідувачам попередження (донесене в будь-якій формі та в будь-який спосіб) про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, а також не припинили обслуговування або не викликали представника Національної поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення щодо відсутності захисної маски у відвідувача. 

Фото: Суспільне