[:ru]Японские ученые изобрели лекарство, уничтожающее клетки с ВИЧ[:ua]Японські вчені винайшли ліки, що знищують клітини з ВІЛ[:]

Новий препарат не лише вбиває інфіковані клітини – після нього вірус не відроджується знову.

[:ru]

Ученые из Университета Кумамото решили подойти к решению проблемы СПИДа по-новому, сообщает Мedicalnewser. Они использовали метод, который называется lock-in and apoptosis (блокировка и гибель). Разработанный препарат сначала узнает инфицированную клетку, далее блокирует ее и в результате она погибает естественным способом. Руководитель исследования Микако Фудзита назвал открытие «большим шагом к полному восстановлению от ВИЧ». Однако ученые отмечают, что препарат еще не тестировался на людях и его нужно доработать.

Ранее сообщалось, что ученые сумели создать антитела, которые атакуют 99 штаммов ВИЧ.

[:ua]

Вчені з Університету Кумамото вирішили підійти до вирішення проблеми СНІДу по-новому, повідомляє Мedicalnewser. Вони використали метод, який називається lock-in and apoptosis (блокування та гибель). Розроблений препарат спочатку впізнає інфіковану клітину, далі блокує її і в результаті вона гине природним способом. Керівник дослідження Мікако Фудзіта назвав відкриття «великим кроком до повного відновлення від ВІЛ». Проте вчені зазначають, що препарат ще не тестувався на людях і його потрібно доробити.

Раніше повідомлялось, що науковці зуміли створити антитіла, які атакують 99 штамів ВІЛ.

[:]