Японія від завтра закриває кордони через небезпеку поширення “Омікрону”

Японія заявила в понеділок, що закриє свої кордони для іноземців, оскільки Третя за величиною економіка світу приєдналася до Ізраїлю у вживанні найжорсткіших заходів проти варіанту коронавірусу Omicron. Цей штамп, за словами ВООЗ, переносить "дуже високий глобальний ризик стрибків".

Як запобіжний захід, Японія з вівторка закриє свої кордони для іноземців. Наразі в країні наразі не виявлено жодної інфекції Omicron. Заходів вживають з метою уникнення “найгіршого сценарію”. Про це заявив прем’єр-міністр Фуміо Кісіда, повідомляє Reuters.

“Це тимчасові, виняткові заходи, які ми вживаємо заради безпеки, поки не буде більш чіткої інформації про варіант Omicron”, – заявив Кісіда журналістам.

Скільки часу діятимуть обмеження наразі невідомо.  Прем’єр-міністр додав, японці, які повертаються з певних країн, підуть на карантин.

Нагадаємо, Ізраїль закрив свої кордони опівночі в неділю. Там уряд пообіцяв використовувати антитерористичні технології телефонного відстеження для боротьби з новим штампом.

Потенційно більш заразний, ніж попередні варіанти, Omicron, вперше виявлений на півдні Африки, був виявлений в Австралії, Бельгії, Ботсвані, Великобританії, Канаді, Данії, Франції, Німеччині, Гонконгу, Ізраїлі, Італії, Нідерландах та Шотландії.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що варіант Omicron, ймовірно, пошириться на міжнародному рівні і принесе світові «важкі наслідки».

Як повідомлялось раніше, МЗС дало поради, як захиститися від Omicron.

Підписуйтесь на нас у telegram!

Фото: прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда / REUTERS