У Столиці розпочали підготовку до третьої хвилі епідемії коронавірусу

Згідно з протоколом, керівники лікарень міста, включених до другої хвилі госпітальних баз прийому хворих на СOVID-19, мають підготувати медичні заклади для прийому хворих під час третьої хвилі епідемії.

Київ починає готуватися до третьої хвилі епідемії гострої респіраторної хвороби СOVID-19. Про це йдеться у протоколі № 10 засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке відбулося у КМДА.

Враховуючи більш важкі форми перебігу хвороби, пов’язаної із новими штамами СOVID-19, у документі йдеться про необхідність опрацювати питання збільшення кількості реаніматологічних ліжок у столичних лікарнях, що визначені для прийому хворих із підозрою на коронавірус.

Згідно з протоколом, керівники лікарень міста, включених до другої хвилі госпітальних баз прийому хворих на СOVID-19, мають підготувати медичні заклади для прийому хворих під час третьої хвилі епідемії. Зокрема, забезпечити підключення ліжок до кисню, закупити необхідні медикаменти та засоби індивідуального захисту.

Окрім того, відповідно до документа, міська влада направить звернення до керівників підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури усіх форм власності щодо складання та направлення в КМДА списків працівників, які потребуватимуть спецперепусток на проїзд у громадському транспорті у разі запровадження посилених карантинних обмежень.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що щеплення у Центрі вакцинації вакциною виробництва Pfizer-BioNTech можна зробити виключно за попереднім записом у helsi.me. Раніше, з 5 квітня Київ вже підсилював карантинні заходи, для цього довелося надрукували 500 тисяч перепусток.