Із 5 квітня Київ підсилює карантинні заходи. Що не працюватиме?

До закриття дитячих виховних закладів додалися спецперепустки, які нададуть можливість пересуватися громадським транспортом.

Столичний мер вдався до жорстких заходів через збільшення пацієнтів київських лікарень та загострення у ситуації з ковідом, про що він написав у своєму телеграм каналі.

Відтак, з понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки.

Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Керівники ж установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.

Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня. Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня.

Я закликаю правоохоронців контролювати дотримання проти-епідемічних правил установами, закладами та громадянами. Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня“, – заявив Кличко.

Нагадаємо, що у МОЗ заявили, що після щеплення від ковіду потрібно оберігатись так само, як і до, а також стало відомо, що головний санітарний лікар України захворів на ковід.