У Миколаєві спустили на воду нову баржу

За технічними характеристиками судно проекту В5000М має довжину 101 м та ширину 17 м, осадку 3,75 м, 2 трюми загальною місткістю 7000 м3 та вантажомісткістю 5000 тонн. Район плавання судна змішаний (річка-море).

Про спуск нового судна стало відомо із заяви на сайті компанії, повідомляє kyiinfo. Спуск проходив у робочій обстановці, адже поруч зі стапельним майданчиком не припиняються роботи над зведенням другого судна цього проєкту. 

За традицією об борт нового судна була розбила на щастя пляшка із шампанським. Почесну роль виконала досвідчена кранівниця заводу Олена Корнеєва.

Замовлення проєкту В5000М – це модернізовані несамохідні судна, які фахівці суднобудівного заводу та судноплавної компанії «НІБУЛОН» удосконалили відповідно до досвіду експлуатації суден попереднього проєкту на українських річках, а також на основі досвіду судноплавства Америки і Європи.

За технічними характеристиками судно проєкту В5000М має довжину 101 м та ширину 17 м, осадку 3,75 м, 2 трюми загальною місткістю 7000 м3 та вантажомісткістю 5000 тонн. Район плавання судна змішаний (річка-море). Нагадаємо, на Одещині на воду стала баржа українського виробництва

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Фото: nibulon.com