Вперше 40 українських ветеранів виступлять на міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів) в США

Відбір кандидатів на участь у Warrior Games пройде в межах національних змагань, що відбудуться в середині травня 2021 року в Києві.

Про це повідомляє Мінветеранів.

В оголошенні йдеться, що до програми Ігор Воїнів входять 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг та метання), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.

Серед учасниць – команди з восьми країн світу: США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Реєстрація на відбіркові змагання триватиме з 22 березня по 30 квітня 2021 – більше інформації буде публікуватись на офіційній сторінці Warrior Games: Team Ukraine.


Також повідомляється, що для обрання учасників збірної буде створена відбіркова комісія за участі представників Міністерства у справах ветеранів України, відомств сектору безпеки і оборони, добровольчих формувань та громадських організацій. Відбір здійснюватиметься за комплексною системою оцінки, яка була розроблена БФ «Повернись живим», та включатиме різні фактори, в тому числі спортивний результат, реабілітаційний ефект від участі у змаганнях, мотивація та інші.

Довідка: Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цього року він проходитиме з 12 по 22 вересня в Орландо, штат Флорида, США.


Підписуйтесь на сторінку Warrior Games: Team Ukraine, щоб оперативно отримувати інформацію про етапи відбору та самі змагання, – закликають організатори.

Головне фото: U.S. Air Force