У Києві презентували фотопроєкт про київських водіїв-порушників

Майбутнім інспекторам з паркування пропонується заробітна плата від 20 тисяч грн, соціальний пакет, пенсійне забезпечення, можливість відпочинку на морських курортних базах України.

У Києві презентували фотопроєкт про ТОП-10 фраз, які найчастіше доводиться чути інспекторам з паркування від водіїв-порушників.

Інспектори виокремили 10 типових аргументів, до яких найчастіше вдаються водії неправильно припаркованих авто, щоб переконати їх не накладати штраф або зупинити евакуацію.

Серед найпопулярніших: «Ти знаєш, хто я такий?!», «Та що я там порушив!», «А чому мене забираєте, а он ту машину ні?» тощо, повідомляє офіційний портал Києва.

За словами інспекторів, найчастіше «нагадують» про свої посади співробітники прокуратури, адвокати, судді та депутати. Дехто намагається «домовитись на місці», хтось вимагає негайно дзвонити меру, бувають навіть відверті погрози. Але для Інспекції з паркування має значення тільки наявність порушення.

Інспекція з паркування оголосила додатковий набір інспекторів для роботи на вулицях міста.

Майбутнім працівникам пропонується заробітна плата від 20 тисяч грн, соціальний пакет, пенсійне забезпечення, можливість відпочинку на морських курортних базах України, допомога на соціально-побутові витрати та оплачувана відпустка.

У свою чергу, кандидати мають бути готовими отримати Сертифікат про знання державної мови, мати вищу освіту, бути відповідальними, стресостійкими та цифрово грамотними.

Документи приймаються через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС: career.gov.ua. За додатковими питаннями дзвонити за телефонами: (044) 366-63-06, (044) 366-63-08.

Нагадаємо, що у Києві реалізується пілотний проєкт з автоматичної фотофіксації порушень правил паркування, а біля столичного зоопарку запрацював паркувальний майданчик на 300 авто.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform