У Києві реалізується пілотний проєкт з автоматичної фотофіксації порушень правил паркування

Встановлені камери охоплюють весь паркувальний майданчик.

У столиці України тестується автоматична система фіксації порушень правил паркування з мінімізацією впливу людського фактора.

Протягом 60 днів на вул. Басейній, поблизу Бессарабської площі, в якості експерименту працюватиме інноваційна система здійснення автоматичної фотофіксації фактів порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Проєкт реалізується спільно з компанією “Municipality Parking System”, інформує Департамент транспортної інфраструктури Києва. Для його реалізації вже встановлені всі необхідні технічні пристрої – 8 пристроїв для фотофіксації фактів порушення правил зупинки, стоянки та паркування, 6 платіжних терміналів – в кожному по 3 камери, та 12 сенсорних датчиків, які вмонтовані в місця для паркування.

Важливо, що всі факти порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів фіксуватимуться в автоматичному режимі, без додаткового залучення інспекторів з паркування.

Камери та сенсорні пристрої фіксуватимуть момент зупинки транспортного засобу і час його знаходження на паркувальному майданчику, номерні знаки автомобілю та чи не відбувається порушення правил дорожного руху.

У разі успішної реалізації пілотного проєкту розглядатиметься можливість для поступового впровадження цієї системи на інших парувальних майданчиках міста.До відома автомобілістів: на стадії пілотного проєкту плата за паркування транспортного засобу не стягується.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform