У КМДА розірвуть договори з перевізниками, які не вийдуть на роботу

У КМДА підтвердили можливість розірвання договорів з приватними перевізниками у разі зменшення кількості транспорту на маршрутах.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА прокоментували можливість не виходу на маршрути деяких приватних перевізників в умовах жорсткого локдауну.

Зокрема, у транспортному відомстві КМДА підтвердили, що кількість рухомого складу на маршрутах та дотримання певного інтервалу руху – одна з основних умов, визначених договорами на надання послуг з перевезення пасажирів.

У разі не випуску визначеної кількості автобусів Департамент транспортної інфраструктури буде змушений розривати договори із такими перевізниками у порядку, визначеному чинним законодавством, та оголосити конкурс на визначення нових перевізників, які б забезпечили належне перевезення пасажирів.

Фото: “Кий-Інфо”

Нагадаємо, що з 5 квітня Київ підсилив карантинні заходи. Та не дивлячись на нові вимоги з пересування містом, для яких необхідно мати спеціальну перепустку, столиця все одно “стала” в заторах.

Раніше “Кий-Інфо” повідомляв, що “Київський метрополітен” за період локдауну у 2020 році недоотримав 621 мільйон гривень.