У керівництва проросійської ГО “Український Вибір” проведено 20 обшуків

Слідчі дії відбувались у понад 10 регіонах країни. Вилучену доказову базу додано до матеріалів справи.

Служба безпеки України продовжує проводити слідчі дії щодо членів Громадської організації “Український Вибір”. У ході досудового розслідування перевіряється їхнє сприяння проведенню у березні 2014 року незаконного референдуму і виборів в АР Крим та у місті Севастополь.

Досудовим слідством вже встановлено, що члени ГО “Всеукраїнський громадський рух “Український вибір” під час окупації півострова та після неї активно підтримували і підтримують незаконно створені органи влади.

Вони стали членами виборчих комісій і дільниць, брали участь у діяльності незаконного збройного формування “Самооборона Криму”, інформує пресслужба СБУ.

Учасники НЗФ протиправно переслідували проукраїнськи налаштованих активістів, захоплювали адміністративні будівлі органів влади України та здійснювали охорону незаконно створених виборчих дільниць в АР Крим та у Севастополі під час проведення так званого референдуму 16.03.2014.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що правоохоронці вже другий тиждень розслідують участь у анексії Криму представників громадської організації “Український Вибір”.

Фото: ssu.gov.ua