Цього тижня Україна отримає ще майже півмільйона доз вакцини

До кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій.

Сьогодні, 18 травня ЮНІСЕФ доставив в Україну нову партію зі 122 850 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech проти COVID-19 у рамках глобальної ініціативи COVAX. До кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій.

Очікується, що 378 тис. доз вакцини буде для щеплення першою та другою дозою від COVID-19 працівників сфери освіти. Решту із вакцин направлять для пріоритетних груп із першого та другого етапу вакцинації, інформує МОЗ

Ініціатива COVAX – це приклад безпрецедентної солідарності міжнародної спільноти, що має на меті забезпечити доступ до вакцин від COVID-19 для всіх країн світу. В межах COVAX, ЮНІСЕФ та ВООЗ працюють над тим, щоб доставити більше вакцин для жителів України, спільно з урядами США, ЄС, Великої Британії, міжнародними установами – Агентством США з міжнародного розвитку(USAID) та Світовим банком, а також іншими донорами.

Читайте також: Johnson & Johnson: що відомо про препарат від Covid 19?

Загалом до кінця 2021 року в рамках ініціативи Україна безоплатно отримає вакцини для щеплення 8 мільйонів українців від COVID-19. Від імені COVAX ЮНІСЕФ закуповує і постачає лише ті вакцини від COVID-19, що відповідають критеріям безпеки та ефективності ВООЗ.

Раніше kyiinfo повідомляло, що користь від вакцин AstraZeneca та Covishield переважає над ризиком.