Світовий Банк надасть Україні близько 2,5 мільярди для боротьби з коронавірусом

Кошти будуть спрямовані за трьома напрямками: на підтримку придбання вакцини, на розгортання вакцинації проти COVID-19, на проведення тестування на COVID-19 в Україні.

Про це заявили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я. Міністерство охорони здоров’я та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) уклали угоду про початок в Україні проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

Угоду підписали Міністр охорони здоров’я Максим Степанов та Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі.

Близько 2,5 млрд гривень (90 млн доларів) буде надано Україні для розгортання додаткових можливостей у боротьбі з пандемією. Кошти будуть спрямовані за трьома напрямками: близько 1,1 млрд грн (40 млн дол) спрямують на підтримку придбання вакцини, біля 850 млн грн (30 млн дол) виділять на розгортання вакцинації проти COVID-19, а понад 550 млн грн (20 млн дол) передбачили на зміцнення спроможності проведення тестування на COVID-19 в Україні.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

У квітні були проведені фінальні переговори зі Світовим банком щодо залучення позики на обговорено деталі реалізації проєкту. 11 травня на засіданні Ради директорів МБРР отримання Україною позики було остаточно схвалено, а відтак підписано.      

Нагадаємо, що цього тижня Україна отримає ще майже півмільйона доз вакцини.