Столар потрапив до 5 найвпливовіших олігархів пов’язаних з рітейлом

Вадим Столар став єдиним олігархом у списку RAU, статки якого залишилися невизначеними.

Про п’ятірку одіозних багатіїв, які пов’язані з рітейлом написало онлайн видання Асоціація рітейлерів України. У своєму рейтингу RAU спиралося на загальні статки олігархів; головний актив, пов’язаний з рітейлом; середній бал впливовості від експертів та впливовість в економіці.

Найвпливовішим з українських багатіїв, пов’язаних з рітейлом, виявився Рінат Ахметов – власник столичного ЦУМу та найбагатша людина України.

Читайте також: Forbes оновив рейтинг українських мільярдерів

Другим у списку опинився власник мережі магазинів Roshen та 5-й президент України Петро Порошенко. Окрім експрезидента та донецького олігарха, до переліку увійшли Олександр та Галина Гереги зі статками в 1,157 млрд дол та головним своїм активом Епіцентром й Олександр Ярославський, власник ТРЦ Караван та статками у 434 млн дол.

Єдиним багатієм, хто на думку Асоціації рітейлерів України входить до переліку найвпливовіших олігархів, пов’язаних з рітейлом та статики, якого залишилися невизначеними – виявився Вадим Столар.

Головним активом Столара, пов’язаного з рітейлом є Blockbuster Mall. На думку RAU, середній бал впливовості від експертів за 10-ою шкалою становить 3,2, а впливовість Столара в економіці оцінили у 3,1 бали з 10.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що Вадим Столар український бізнесмен та політик тісно пов’язаний з ідеєю “русского мира“. Він почав створювати медіа імперію, організувавши інформаційний міський телеканал Kyiv Live та контролює 4 будівельні компанії у столиці.