Солом’янський суд Києва відмовив блогерці у позові до полковника Анатолія Штефана

Суд Києва відмовив блогерці Di.rubens у позові до полковника Штефана.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на сторінку у Facebook Анатолія Штефана.

“Щира вдячність за підтримку, а головне довіру українського суспільства, керівництва Міністерство оборони України та Збройних сил Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Валерій Залужний Командування об’єднаних сил ЗС України в особі ген. л-та Сергія Наєва”, – пише він.

Ідеться про уривок відео, в якому дівчина між Україною та Росією обирає останнє. Цей ролик вона назвала сфальсифікованим і вимагала спростування та компенсацію.

“Вважав, вважаю і буду вважати, а також розцінювати цю справу не стосовно мене, а стосовно воїнів, ЗС України та України в цілому. За цей рік було багато майже аналогічних інформаційних приводів, де особи намагалися просунути в своїх меседжах “идеи русского мира”. І цей випадок довів що українське суспільство засуджує і дуже критично ставиться до цих випадків. Вдячність українським компаніям які розривають трудові договори з такими особами і обирають Україну”, – написав він.

Читайте також: БЛОГЕРКУ ЗІ СКАНДАЛЬНОГО РОЛИКУ ВНЕСЛИ ДО БАЗИ “МИРОТВОРЦЯ”, – ШТЕФАН ШТІРЛІЦ

Нагадаємо, що полковник ЗСУ Анатолій Штефан подав позов до української блогерки Таїсії Маламан (di.rubens), яка на початку року опублікувала в соцмережах провокативний відеоролик антиукраїнського характеру. Маламан у своєму позові вимагала, аби Штефан «відбілював» її репутацію і надав грошову компенсацію – 150 тисяч гривень.