Смерть Полякова: у поліції озвучили перші результати розтину

Слідчі дії у цій справі тривають.

Медична історія померлого народного депутата Антона Полякова під час розслідування кримінального провадження буде перевірена на предмет наявності у нього хронічних хвороб, які могли б бути небезпечними для життя. Про це повідомляє Укрінформ.

“Ми це зараз, серед іншого, перевіряємо – скарги на хвороби, лікування тощо. Це встановлюється”, – сказав на брифінгу глава поліції Києва Іван Вигівський.

Він додав, що поліція також перевіряє, чи було відомо Полякову про ймовірну наявність у нього хронічної і небезпечної для життя хвороби.

Глава поліції Києва також прокоментував інформацію ЗМІ про те, що на шиї Полякова виявлено ушкодження.

“Коли зробили розтин тіла, то, за інформацією експерта, є такі (ушкодження – ред.) на шиї, але це може бути пов’язано з тим, що (ці ушкодження могли з’явитися – ред.), коли його діставали з машини”, – заявив Вигівський.

За його словами, на тілі Полякова були просто почервоніння, серйозних тілесних ушкоджень не виявлено.

“Взагалі на ньому тілесних ушкоджень не було на момент виявлення”, – уточнив начальник поліції Києва.

Як повідомлялося, до поліції Києва вночі 8 жовтня надійшла інформація про те, що у Дніпровському районі виявили мертвим народного депутата Антона Полякова.

Попередньо правоохоронці встановили, що чоловіку стало зле у таксі, його намагалися реанімувати лікарі “швидкої”, але констатували смерть.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою “Природна смерть”.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram