Народний депутат Антон Поляков уночі знайдений мертвим

Обставини смерті народного депутата з'ясовуються.

Сьогодні, 8 жовтня, вночі знайдений мертвим народний депутат Антон Поляков. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє громадський діяч Андрій Смолій.

“Вночі за поки остаточно нез‘ясованих обставин знайдений мертвим народний депутат Антон Поляков, який спочатку був у Слузі народу, а потім зі скандалом був вигнаний з фракції. До цього моменту був членом групи «За майбутнє»”, – пише Смолій.

За офіційними даними Полякову стало різко погано в таксі, врятувати лікарям за допомогою реанімаційних засобів не вдалось.

Почато кримінальне провадження за статею “Умисне вбивство” (ч.1 ст. 115 ККУ).

“Поліція наразі відпрацьовує в тому числі й останні зустрічі Полякова. Варто розглядати також вірогідність, що це нардепу щось могли підлити/підсипати”, – додає Андрій Смолій.

За ще одними даними:

“Патрульні знайшли його вночі в машині таксі, зупинене за порушення ПДР. За інформацією патрульних його нудило, а потім почались конвульсії. Швидка не змогла його врятувати”, – написала нардеп від Слуги народу Галина Янченко.

Одне з останнього, що розповідав Поляков на ТБ було про те як нардепам від монобільшості роздавали в туалетах гроші за голосування.

Підписуйтесь на наш канал telegram