Що потрібно знати, щоб отримати спецпропуск на комунальний транспорт?

За результатами розгляду листа, контактну особу буде повідомлено про місце та час отримання спецперепусток.

Завтра та післязавтра, 3 та 4 квітня, з 08:00 до 18:00 години Департамент транспортної інфраструктури прийматиме заявки на отримання спецквитків для проїзду в громадському транспорті.

Отримати спецпропуски в Департаменті можуть центральні органи виконавчої влади, державні підприємства та служби, суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері дорожньо-транспортного господарства.

Для отримання спецперепусток керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У листі необхідно вказати: назву підприємства; обґрунтування необхідності отримання спецперепусток; обґрунтування кількості спецперепусток з вказанням штатної чисельності працівників підприємства; реквізити підприємства з вказанням розташування підприємства – адреси та району м. Києва; контактну особу для отримання спецперепусток із вказанням номеру телефону.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що через повільну вакцинацію, в Україні збільшується кількість хворих на ковід та міста переходять на суворий режим з обмеженням руху.