Російські окупанти продовжують обстрілювати Водяне

Незважаючи на Мінські домовленості, окупанти застосовують артилерію калібру 120 мм.

Про невпинний обстріл терористами українського населеного пункту Водяне повідомив прес штаб ООС на своїй сторінці у Facebook. Військові звітують, що українська сторона СЦКК повідомляє про тривалі обстріли збройними формуваннями РФ з тимчасово окупованої території Донецької області населеного пункту Водяне.

Факти фіксації та верифікації, здійснені представниками Української сторони СЦКК та військовослужбовцями ЗС України свідчать про те, що впродовж трьох днів – 25, 26 та 27 квітня, найманці РФ тричі вели обстріли населеного пункту Водяне та передових позицій ЗС України поблизу нього.

Незважаючи на Мінські домовленості, окупанти застосовують артилерію калібру 120 мм з вогневих позицій, які розташовані в межах населених пунктів Саханка, Ужівка, Пікузи та Верхньотошківське, наражаючи цим мирних мешканців на небезпеку.

Тільки завдяки неймовірному везінню осколково-фугасний снаряд, випущений з гармати «Нона», який 14 квітня влучив у будинок сімейства Сухих, не вибухнув. На підльоті до цілі підривач від’єднався.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Військовослужбовці успішно вилучили та утилізували небезпечну знахідку. Маркування на вцілілому боєприпасі слугують вагомим доказом того, що зброю найманцям на тимчасово окупованих територіях постачає РФ, яка прагне продовжити та наростити вогневе протистояння на Сході України.

Нагадаємо, що це вже не перший обстріл Водяного. Раніше “Кий-Інфо” повідомляло, що окупанти обстріляли з мінометів населений пункт Водяне.