При ремонті злітно-посадкової смуги аеропорту «Запоріжжя» виявили мільйонні махінації

Неналежне виконання посадовцем своїх службових обов’язків призвело до сплати подвійної вартості робіт.

Про виявлення махінацій при будівництві злітно-посадкової смуги аеропорту «Запоріжжя» повідомили у пресслужбі СБУ. Керівництво стратегічного об’єкту допустило порушення при ремонті злітно-посадкової смуги літовища. Внаслідок чого державному бюджету завдано збитки на понад 9 млн грн.

За версією слідства, посадовець КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» «закрив очі» на неякісний ремонт смуги, який зробили ще у 2017-2018 роках. Замість того, щоб звернутися до підрядника за гарантійним випадком, оскільки ремонт був неналежної якості, фігурант знайшов нову компанію, яка зайнялася ремонтом цих самих ділянок.

Неналежне виконання посадовцем своїх службових обов’язків призвело до сплати подвійної вартості робіт та, як наслідок, до завдання економічних збитків комунальному підприємству на більше ніж 9 млн грн.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудки.

Читайте також: На Харківщині правоохоронці викрили махінації із виборчими бюлетенями: за них платили втричі дорожче ринкових цін

Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штрафу від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform