Прокуратура провела обшуки в КП «Київтеплоенерго»

Підрядна організація КП «Київтеплоенерго» упродовж 2019 – 2020 років здійснювала роботи по реконструкції теплових мереж, капітального ремонту аварійних ділянок теплових мереж по об’єктах і житлових будинках міста Києва на загальну суму 260 млн грн, але вказані роботи були виконані не в повному обсязі та із завищенням вартості робіт та матеріалів.

Святошинська окружна прокуратура міста Києва провела обшуки у службових приміщеннях Комунального підприємства «Київтеплоенерго» та в офісних приміщеннях підрядних підприємств в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами при виконанні будівельно-монтажних робіт.

За інформацією пресслужби Київської міської прокуратури, приватне товариство упродовж 2019 – 2020 років на замовлення КП «Київтеплоенерго» здійснювало роботи по реконструкції теплових мереж, капітального ремонту аварійних ділянок теплових мереж по об’єктах і житлових будинках міста Києва на загальну суму 260 млн грн.

При цьому, вказана підрядна організація виконала вказані роботи не в повному обсязі та із завищенням вартості робіт та матеріалів. Крім того, при цьому здійснювалось оформлення виконання субпідрядних робіт та постачання товарів від підприємств з ознаками фіктивності.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

На підставі ухвали суду в офісних приміщеннях вказаних підприємств, у тому числі Комунального підприємства, проведено обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, що раніше столична прокуратура не дозволила зведення офісного комплексу поруч із Солом’янським ландшафтним парком.