Столична прокуратура не дозволила зведення офісного комплексу поруч із Солом’янським ландшафтним парком

Рішенням Київської міської ради товариству передано в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу багатофункціонального призначення, готелю, офісних будівель та торговельних приміщень з підземним паркінгом.

За сприяння Солом’янської окружної прокуратури міста Києва територіальній громаді міста повернуто земельну ділянку площею 0,6 га та вартістю 3,5 млн гривень по вул. Генерала Шаповала (колишня Механізаторів).

Раніше було встановлено, що рішенням Київської міської ради товариству передано в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу багатофункціонального призначення, готелю, офісних будівель та торговельних приміщень з підземним паркінгом.

Натомість підставою для позову стало набуття права оренди на поза конкурентних засадах та знаходження спірної земельної ділянки в межах санітарно-захисної зони, де забороняється будівництво об’єктів, пов’язаних з постійним перебуванням людей.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Тому захищаючи порушені інтереси територіальної громади, прокуратура звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про визнання незаконним та скасування вказаного рішення Київради, а також визнання недійсним договору оренди, який суд задовольнив.

Наразі рішення суду виконано, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.