Поліцейські продовжують перевіряти спецперепустки у пасажирів

Протягом тижня правоохоронці Києва здійснили понад 3000 перевірок суб’єктів господарювання з метою контролю за дотриманням карантину

Посилені мобільні групи правоохоронців продовжують превентивну роботу та стежать за виконанням карантинних обмежень на території столиці, інформує пресслужба МВС.

Фото: mvs.gov.ua

Нагадаємо, що впродовж останнього тижня працівники підрозділів столичної поліції спільно із працівниками Муніципальної охорони та військовослужбовцями Національної гвардії посилили контроль за дотриманням громадянами та суб’єктами господарської діяльності карантину.

У зв’язку з цим правоохоронці здійснюють перевірки наявності спецперепусток у пасажирів, які заходять у громадський транспорт та дотримання ними протиепідемічних обмежень.

За останній тиждень поліцейські також перевірили 3565 об’єктів. У результаті на юридичних осіб складено 160 адміністративних протоколів

Нагадаємо, що з 5 квітня Київ підсилив карантинні заходи. В Україні також застосували спеціальні дозволи на пересування громадським транспортом. Тим, кому спецпропуски не вдалося отримати, довелося купувати недійсні перепустки онлайн.