НКРЕКП оштрафувала АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО”

За порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, на компанію наклали максимальний штраф у розмірі 1 700 000 грн.

За результатами перевірки Регулятор встановив, що АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО” порушило Ліцензійні умови з розподілу електричної енергії.

Зокрема, за інформацією НКРЕКП, харківський енергопостачальник не дотримався обов’язку ліцензіата забезпечувати та здійснювати комерційний облік електричної енергії та обмін даними комерційного обліку відповідно до вимог чинного законодавства України.

АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО” здійснено надлишкове нарахування спожитої електричної енергії по 19 особових рахунках побутових споживачів у обсязі 11,5 млн кВт*год за жовтень 2020 року, які було передано до ПрАТ “ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ”. Такі дії є неприпустимі, бо вводять в оману споживачів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

“ХАРКІВОБЛЕНЕРГО” не перший енергопостачальник, що порушив ліцензійні умови, раніше “Кий-Інфо” повідомляв про постачальника газу, який завищує ціну бюджетним установам.

Через постійне зловживання з боку різних постачальників, НКРЕКП починає розслідувати порушення функціонування ринку електричної енергії.