Постачальник газу завищує ціну бюджетним установам

Такі дії компанії стосовно споживачів, що є бюджетними установами, є системним, комплексним та грубим порушенням вимог законодавства про постачання природного газу.

Незважаючи на попередження, НКРЕКП за результатами перевірок діяльності постачальників продовжує фіксувати випадки зловживань та порушень законодавства з боку окремих компаній, які постачають природний газ непобутовим споживачам.

ТОВ “КАСТУМ” після заключення договорів про постачання газу декілька разів протягом півтора місяця шляхом укладення додаткових угод підвищувала ціну газу.

Через підвищення ціни на газ, сплачувати понад норми стали навчальний заклад “Придніпровська академія”, комунальне некомерційне “Солотвинська лікарня” Івано-Франківської області, комунальне некомерційне підприємство “Київська міська психоневрологічна лікарня №3”.

Регулятор прийняв рішення про накладення на “КАСТУМ” штрафу у розмірі 425 тис грн. Повторне порушення або зловживання з боку цієї компанії може призвести до анулювання ліцензії.

Це не вперше, коли “КАСТУМ” притягують до відповідальності. Господарський суд Вінницької області 26 березня постановив стягнути на користь іншої бюджетної установи Державного вищого навчального закладу “Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж” 269 771,58 грн.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що це не перший постачальник газу, який не виконує свої зобов’язання перед споживачем. “Кий-Інфо” вже писало, що “Донецькоблгаз” заборгував 1,5 млрд гривень, а його керівництво судитимуть за розтрати у розмірі 500 млн грн.