Національна збірна після перемоги над Швецією скандувала разом з вболівальниками: “Україна”

Вітаємо наших хлопців і вболівальників з цією знаменною подією, ми у вісімці кращих команд, - прокоментувало вихід до 1/4 Євро-2020 Міністерство внутрішніх справ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написало МВС України. Зокрема, у відомстві зазначили, що ранок, який починається з новин про вихід збірної в 1/4, автоматично стає добрим.

Вітаємо наших хлопців і вболівальників з цією знаменною подією, ми у вісімці кращих команд! Дякуємо за блискучу гру! А також хочемо подякувати козакам і козачкам, які боронили наш сон на сході країни. Бо хіба могли б ми спокійно дивитись футбол, аби не наші захисники? Україно, вперед по всім фронтам! Вірні збірній і Україні!“, – зазначено в дописі на сторінці МВС.

В українському МЗС також привітали нашу команду з виходом до наступного раунду, написавши у Twitter традиційне гасло, яке не дає спокійно спати російським політикам: “Слава Україні! Героям Слава!”.

Нагадаємо, що Україна перемогла Швецію на останніх хвилинах додаткового часу екстратайму та вперше у своїй історії потрапила до чвертьфіналу ЄВРО. Наступну гру Україна проведе у Римі проти збірної Англії, третього липня 2021 року, повідомляє kyiinfo.