Україна перемогла Швецію на останніх хвилинах додаткового часу екстратайму та вперше у своїй історії потрапила до чвертьфіналу ЄВРО

На останніх вже доданих хвилинах, коли вже всі вболівальники почали засинати, Артем Довбик приніс перемогу Україні над Швецією ударом головою з рахунком 2:1 та вивів нашу команду до вісімки найкращих на ЄВРО-2020.

Збірна України впевненіше розпочала свій перший в історії плей-офф на Чемпіонатах Європи. Перед стартом матчу 1/8 з командою Швеції, підопічні Андрія Шевченка змогли відновити сили та легко увійшли в гру проти міцної скандинавської оборони.

На початку гри класний момент виник в українського нападника Романа Яремчука, який небезпечно пробив на одинадцятій хвилині, але голкіпер шведів зміг відбити підступний постріл нашого форварда.

Концентрація в обороні великої кількості гравців збірної Швеції давала змогу спокійно переходити в атаку та обдумано організовувати наступальні дії для нашої команди. А на 27-й хвилині одна з атак української збірної завершилася вишуканою передачею капітана Андрія Ярмоленка на лівого півзахисника Олександра Зінченка, а той своєю чергою пробив з льоту та потрапив в кут воріт шведської команди.

Після забитого м’яча, українські футболісти віддали ініціативу та почали приділяти більшу увагу захисним діям. Та на жаль на 43-й хвилині проблеми у захисті нашої команди далися в знаки й шкіряний опинився у воротах Георгія Бущана.

Перший тайм завершився за невеликої переваги України у володінні м’ячем. У другій половині матчу гра проходила в обопільних, небезпечних контратаках. Кожна команда мала змогу відзначитись, влучивши у стійки воріт один одного. Кінець другого тайму не приніс більше голів, тому гра перейшла в овертайм.

В середині першого додаткового тайму захисник шведів ледь не зламав ногу українському форварду Артему Бесєдіну. Рефері показав спочатку жовту картку за грубість, але після перегляду епізоду замінив її на пряму червону.

Після видалення шведського захисника, ініціатива перейшла до збірної України, але через втому українським гравцям не вдавалося створити небезпеку біля воріт команди Швеції.

Але на останніх вже доданих хвилинах, коли вже всі вболівальники почали засинати, Артем Довбик приніс перемогу Україні над Швецією ударом головою з рахунком 2:1 та вивів нашу команду до вісімки найкращих на ЄВРО-2020.

Наступну гру Україна проведе у Римі проти збірної Англії, третього липня 2021 року, повідомляє kyiinfo.