НАТО – це система колективного захисту, – Анатолій Штефан

Офіцер Генерального штабу ЗСУ Анатолій Штефан підтвердив необхідність України приєднатися до НАТО, що надасть нам змогу розвиватися не лише у військовому плані, а й в економічному.

Офіцер Генерального штабу ЗСУ Анатолій Штефан розповів про переваги вступу до північноатлантичного союзу. За словами українського військового, приєднання до НАТО надасть Україні підтримку не тільки у військовому плані, але й в економічному.

Це по-перше, забезпечення збройних сил України. Всі країни, які входять до НАТО можуть розраховувати не лише на військову підтримку у разі нападу Росії, але й на економічну також“, – зауважив військовий.

За словами українця північноатлантичний альянс допомагає один одному, що дозволяє розвиватися та удосконалювати своє озброєння, інформує “Кий-Інфо“.

Штефан також підтвердив, що напад агресора з Кримського півострова можливий, через зменшення водного ресурсу, яким володів Крим до приходу росіян.

Читайте також: БЛОГЕРКУ ЗІ СКАНДАЛЬНОГО РОЛИКУ ВНЕСЛИ ДО БАЗИ “МИРОТВОРЦЯ”, – ШТЕФАН ШТІРЛІЦ

Велика кількість води витрачається не лише через приріст населення, яке поїхало в Крим після окупації, але й через розширення військового складу на півострові“, – вважає офіцер ЗСУ.

Зрештою, на думку військовослужбовця, сила нашої армії залежить від громадян, тому необхідно захищати Україну всім разом.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Раніше “Кий-Інфо” повідомляло, що український дипломат закликав надати Україні сучасне військове обладнання.