На Запоріжжі незаконне видобування граніту обійшлося державі в 1 мільярд гривень

Такий злочин карається в Україні позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією незаконно добутого.

Шевченківська окружна прокуратура Запоріжжя скерувала обвинувальний акт стосовно голови правління одного з акціонерних товариств міста за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

За даними слідства, керівник підприємства з вересня по грудень 2018 року за відсутності відповідних дозвільних документів організував незаконне видобування граніту шляхом проведення масових вибухів на Передаточнинському родовищі, повідомляє kyiinfo з посиланням на Офіс Генпрокурора.

У результаті цього незаконно видобуто понад 180 тис. тонн корисних копалин, вартість яких оцінюється у понад 1 млрд грн. Разом з цим, обвинувачений вніс до офіційної звітності за 2018 рік свідомо неправдиві відомості щодо непроведення видобування корисних копалин, яку подано до Держгеонадр України.

Такий злочин карається в Україні позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією незаконно добутого. Нагадаємо, вчора стало відомо, що прокуратура вимагає скасувати право користування земельними ділянками вартістю 2,5 мільярди гривень.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform