На Сумщині виявили конвертаційний центр з обігом у понад 200 мільйонів

Правоохоронцями проведено три обшуки за місцем проживання фігурантів, під час яких вилучено понад 50 печаток різних підприємств, 2,5 млн грн, а також документи фінансово-господарської діяльності та чорнові записи.

За керівництва Сумської обласної прокуратури в рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків припинено незаконну діяльність конвертаційного центру, загальний обсяг проконвертованих коштів якого складає понад 200 млн грн, повідомили в Офісі Генпрокурорки.

За даними слідства, група осіб облаштувала в місті Охтирка Сумської області підпільний конвертаційний центр, де за певний відсоток надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з незаконного переведення безготівкових грошових коштів у готівку, а також послуги з незаконного формування податкового кредиту та мінімізації податкових зобов’язань.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Попередньо встановлено, що протиправними діями осіб державному бюджету завдано близько 35 млн грн збитків. Нагадаємо, що НАБУ та САП наполягає на 84 мільйонах для застави адвокатам пов’язаним з Вовком.