НАБУ та САП наполягає на 84 мільйонах для застави адвокатам пов’язаним з Вовком

70 млн грн та 14 млн грн для двох адвокатів, викритих на наданні 100 тис. дол. США суддям ОАСК – саме на таких запобіжних заходах наполягатиме САП.

Прокурори САП та НАБУ, 8 квітня 2021 року вручили клопотання про обрання запобіжних заходів адвокатам, підозрюваним у підбурюванні до надання хабаря у сумі 100 тис. доларів США за вирішення питання з винесенням рішення у справі, яка слухається в Окружному адміністративному суді м. Києва.

Прокурори наполягають на застосуванні до підозрюваних запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 70 млн гривень та 14 млн гривень відповідно, інформує НАБУ.

Указані клопотання скеровані до Вищого антикорупційного суду для розгляду. Нагадаємо, адвокати за 100 тис. доларів США обіцяли «вирішити» питання з винесенням рішення у справі, яка слухається в Окружному адміністративному суді м. Києва. Їх було викрито 6 квітня 2021 року.

Під час обшуків було виявлено предмети, ззовні схожі на антикваріат, документи на ім’я голови ОАСК та його близького родича, грошові кошти у сумі понад 3,7 млн дол. США, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform