[:ru]В Одесской области отпустили восемь сепаратистов в обмен на украинских пленных[:ua]На Одещині відпустили вісьмох сепаратистів в обмін на українських полонених[:]

Відпустили і росіянина Євгена Мефьодова – одного з організаторів заворушень в Одесі 2 травня 2014 року.

[:ru]

Для задержанных сепаратистов отменили меру пресечения и отпустили на свободу под личное обязательство,  – сообщает местное издание «Думская». Позже их собираются обменять на украинских военнослужащих, которые уже более года находятся в плену террористов.

Среди освобожденных сепаратистов – россиянин Евгений Мефедовой. Он принимал участие в событиях 2 мая 2014-го. Правоохранители обвиняли его в том, что он организовывал массовые беспорядки и посягал на территориальную целостность Украины. Мефедовой находился в СИЗО с сентября 2017 года.

Также Малиновский суд Одессы, прямо в зале суда, освободил 4 ветеранов Афганистана. По информации прокуратуры они пытались создать так называемую Одесскую народную Республику и совершили покушение на бывшего депутата Алексея Гончаренко. Обменяют на украинских пленных только двух ветеранов-сепаратистов Александра Луценко и Игоря Махиненко. Двое других останутся в Одессе под домашним арестом.

Среди тех, кого передадут боевикам –  Алексей и Елена Власенко. Они информировали боевиков о военных перевозках на Одесской железной дороге. Еще обменяют Максима Генка, который поджигал банкоматы ПриватБанка, и Владимира Дорогокупца, который вербовал террористов в Одесской области и, по данным следствия, развращал несовершеннолетних.

Подозреваемые в совершении терактов у волонтерских центров и здания СБУ останутся под стражей. Но скорее всего их также отправят на Восток Украины, чтобы освободить украинцев.

Напомним, ранее представители Украины, ОРДЛО и ОБСЕ договорились об обмене пленными в формате «всех на всех». По этой договоренности квази-республики ДНР и ЛНР должны отпустить 74 украинских военнопленных в обмен на 306 террористов. Украинцев планировали вернуть домой еще до начала зимних праздников. Обмены не проводились уже 14 месяцев.

[:ua]

Затриманим сепаратистам відмінили запобіжний захід та відпустили на волю під власне зобов’язання, – повідомляє місцеве видання «Думская». Пізніше їх збираються обміняти на українських військовослужбовців, які вже більше року знаходяться в полоні терористів.

Серед звільнених сепаратистів  росіянин Євген Мефьодов. Він брав участь у подіях 2 травня 2014 року. Правоохоронці звинувачували його у тому, що він організовував масові заворушення та посягав на територіальну цілісність України. Мефьодов знаходився в СІЗО з вересня 2017 року.

Також Маліновський суд міста Одеси, безпосередньо у  залі суду, звільнив 4-х ветеранів Афганістану. За інформацією прокуратури вони намагалися створити так звану Одеську народну Республіку та скоїли замах на колишнього депутата Олексія Гончаренка. Обміняють на українських полонених лише двох ветеранів-сепаратистів Олександра Луценка та Ігоря Махиненко. Двоє інших залишаться в Одесі під домашнім арештом.

Серед тих, кого передадуть бойовикам – Олексій та Олена Власенки. Вони інформували бойовиків про військові перевезення на Одеській залізниці. Ще обміняють Максима Генка, який підпалював банкомати ПриватБанку, та Володимира Дорогокупця, який вербував терористів на Одещині і, за даними слідства, розбещував неповнолітніх.

Підозрювані у скоєнні терактів біля волонтерських центрів та будівлі СБУ залишаться під вартою. Але скоріш за все їх також відправлять на окупований Схід України, в обмін на українських патріотів.

Нагадаємо, раніше представники України, ОРДЛО та ОБСЄ домовилися про обмін полоненими у форматі «всіх на всіх». За цією домовленістю квазі-республіки ДНР та ЛНР мають відпустити 74 українських військовополонених у обмін на 306 терористів. Українців планували повернути додому ще до початку зимових свят. Обміни не проводилися вже 14 місяців.

[:]