[:ru]Стороны договорились об обмене пленными в Минске[:ua]Сторони домовилися про обмін полоненими у Мінську[:]

Терористи готові повернути українських військових додому ще до новорічних та різдвяних свят. Мова йде про 74 українських військовослужбовців, які знаходяться у полоні на території самопроголошених квазіреспублік ДНР та ЛНР.

[:ru]

Украина готова обменять их на 306 террористов. Об этом сообщила Дарка Олифер, представитель бывшего Президента Украины Леонида Кучмы. По ее словам трехсторонняя контактная группа 29 ноября в Минске согласилась на обмен военопленніми. Но дату и детали процедуры еще не согласовали.

Пресс-секретарь Кучмы также добавила, что наблюдатель ОБСЕ дружески общался с представителями ОРДЛО и даже использовал воинское приветствие. Такое поведение Олифер называет недопустимым и неприемлемым, как и «улыбки представителей ОРЛО, которыми сопровождался процесс передачи тел погибших бойцов».

[:ua]

Україна готова обміняти їх на 306 терористів. Про це повідомила Дарка Оліфер, речник колишнього Президента України Леоніда Кучми. За її словами тристороння контактна група 29 листопада в Мінську погодилася на обмін військовополоненими. Втім дату та деталі процедури ще не узгодили.

Прес-секретар Леоніда Кучми також додала, що спостерігач ОБСЄ дружньо спілкувався з представниками ОРДЛО і навіть використовував військове вітання. Таку поведінку Оліфер називає неприпустимою та неприйнятною, як і «посмішки представників ОРЛО, якими супроводжувався процес передачі тіл загиблих бійців».

[:]