[:ru]На следующей неделе мобилизации под Радой не будет[:ua]На наступному тижні мобілізації під Радою не буде[:]

Біля Верховної Ради чергує не більше десятка правоохоронців. За словами нардепа Єгора Соболєва протестувальники вже думали самі узяти будівлю під охорону.

[:ru]

Политик заверил, что мобилизацию под Радой объявлять не будут. Но расходиться палаточный городок также не собирается.

«Мобилизации на следующей неделе, которая будет пленарной, мы не объявляем, ведь никаких резонансных законопроектом там приниматься не будет», – сказал он.

В то же время нардеп отмечает, что протестующие будут оставаться под ВР до тех пор, пока парламент не выполнит всех их требований: отменит депутатскую неприкосновенность, создаст Антикоррупционный суд и изменит избирательное законодательство. И хотя протест постепенно стихает, киевляне, по словам политика, поддерживают митингующих, приносят им еду и деньги.

Сейчас на улице Грушевского остается 20 палаток и еще 40 стоят в Мариинском парке.

Протесты под Радой продолжаются уже три недели. Один из организаторов акции, Михеил Саакашвили, ранее заявлял, что дает властям время до 7 ноября на выполнение требований митингующих.

[:ua]

Політик запевнив, що мобілізацію під Радою оголошувати не будуть. Але розходитися наметове містечко також не збирається.

“Мобілізації на наступний тиждень, який буде пленарним, ми не оголошуємо, адже ніяких резонансних законопроектів там не буде”, – сказав він.

Втім нардеп наголошує, протестуючі залишатимуться під ВР доки парламент не виконає усіх їхніх вимог: скасує депутатську недоторканність, створить Антикорупційний суд та змінить виборче законодавство. І хоча протест поступово вщухає, кияни, за словами політика, підтримують мітингувальників, приносять їм їжу та гроші.

Зараз на вулиці Грушевського залишається 20 наметів і ще 40 стоять у Маріїнському парку.

Протести під Радою тривають вже три тижні. Один з організаторів акції, Міхеіл Саакашвілі, раніше заявляв, що дає владі час до 7 листопада на виконання вимог мітингувальників.

[:]