На Донеччині до ВРУ проходить організатор “ДНР”

У донбаському окрузі №50 за попередніми даними впевнено перемагає міський голова Добропілля - Андрій Аксьонов.

У 2014 році Аксьонов організовував “референдум ДНР” у селищі Новодонецьке, околиця Добропілля, де тоді був селищним головою. На ютубі досі можна знайти епічне відео з Новодонецького, де прихильники “ДНР” з сусідніх містечок дякують Аксьонову за те, що він організував “референдум”, та скаржаться на своїх міських голів, які не стали займатися сепаратизмом і “не дали їм проголосувати”.

Бойовиків у Добропіллі та Новодонецькому не було – місто майже одразу взяли під контроль місцеві прихильники України, а потім підтягнулися добробати та військові, пише у своєму Facebook журналіст Денис Казанский.

Після початку війни Аксьонов втік до окупованого Криму та отримав там російський паспорт, що підтверджується інформацією базі даних Федеральної податкової служби РФ.

У 2015 році Аксьонов спокійно повернувся у Добропілля і взяв участь у виборах мера міста. На всі запитання щодо організації незаконного референдуму відповідав, що то був насправді не референдум.

У 2018 Аксьонова затримали правоохоронці по справі, яка не стосувалася сепаратизму. Його звинуватили у корупції – підробленні документів, розтраті майна. Після цього Аксьонов втік з країни і був оголошений у розшук. Пізніше повернувся, а свою відсутність пояснив лікуванням.

Суд продовжується до сих пір. І за цей час Аксьонов встиг вдруге стати мером Добропілля, а тепер – обрався до Верховної Ради. На момент публікації, Центральна виборча комісія опрацювала 67% окружних протоколів. На разі Аксьонов набирає 65,5%, або 19 809 голосів.

Користувачі соціальних мереж дивуються, яким чином така людина могла потрапити до Верховної Ради, а також, як відверті вороги України можуть створювати для нас закони.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що “Кий-Інфо” розповідав про колишнього чиновника з Донецька, який накрав державного майна у Києві на суму понад 200 мільйонів.

Фото: Facebook