МИСЛИВЦІ ПЕРЕНОСЯТЬ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ, ЩО БУЛА ЗАПЛАНОВАНА НА 18-ТЕ БЕРЕЗНЯ

Усі хто збирався 18 березня до Києва на Всеукраїнський марш за права мисливців та європейський розвиток мисливської галузі...

Повідомлення такого змісту опубліковане на сторінці Координаційний Центр руху “За права мисливців та європейський розвиток”.

“ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ, КОРИСТУВАЧІ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ, ПАРТНЕРСЬКІ ПРИРОДООХОРОННІ ОРГАНІЗАЦІЇ, небайдужі до долі українського довкілля громадяни, усі хто збирався 18 березня до Києва на Всеукраїнський марш за права мисливців та європейський розвиток мисливської галузі!
Інформуємо вас, що в зв’язку з введенням в державі тимчасових обмежень на проведення масових заходів Координаційним Центром руху “За права мисливців та європейський розвиток мисливської галузі” були прийняті наступні рішення:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ МИСЛИВЦІ АНОНСУЮТЬ НАЙМАСШТАБНІШУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ У КИЄВІ

  1. З метою запобігання несанкціонованим зібранням громадян, на шкоду власному здоров’ю і суспільній безпеці, а також задля унеможливлення негативного висвітлення образу українського мисливця в засобах масової інформації, ВІДКЛАСТИ проведення анонсованого на 18 березня Маршу до офіційного зняття обмежень на проведення масових заходів.
  2. Безстроково продовжити роботу Координаційного центру для забезпечення комунікації з громадськістю та роботи з народними депутатами із метою недопущення прийняття антимисливських законопроектів.
  3. Рекомендувати обласним підрозділам організацій, які сформували Координаційний центр, безстроково продовжити розпочату роботу з органами місцевого самоврядування щодо підтримки ними мисливської галузі, а також з інформування громадськості про роль і місце мисливського господарства у суспільстві.”, – йдеться в оголошенні.