МИСЛИВЦІ АНОНСУЮТЬ НАЙМАСШТАБНІШУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ У КИЄВІ

На сайтах мисливських організацій також повідомляється про проведення протестів у всіх обласних центрах України. Нещодавно, 17 лютого така акція відбулась поблизу Херсонської ОДА, а 18 березня анонсується у Києві.

На сайтах мисливських організацій також повідомляється про проведення протестів у всіх обласних центрах України. Нещодавно, 17 лютого така акція відбулась поблизу Херсонської ОДА, а 18 березня анонсується у Києві.

“…Враховуючи останні події – внесення пакету антимисливських та антиекологічних законопроектів (реєстр. № 2448, 2232, 2351, 0870), у разі прийняття яких полювання і мисливство можуть опинитися ПОЗА ЗАКОНОМ, а мисливську галузь буде знищено, вдруге за тиждень було прийнято рішення зібрати позапланове засідання Президії Асоціації, яка, з-поміж іншого, вирішила будь за що провести в Києві ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МАРШ ЗА ПРАВА МИСЛИВЦІВ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РОЗВИТОК МИСЛИВСЬКОЇ ГАЛУЗІ 18 березня 2020 року…”, – йдеться у повідомленні .

Прокоментував ситуацію в мисливській галузі Павло Кійко, мисливець, адвокат, власник жорсткошерстих такс, та німецької жорсткошерстої лягавої (дратхаар): “Якщо не вийду (на акцію протесту, ред) то: 1. Повільно буде “вбита” мисливська галузь. 2. Занепаде мисливське собаківництво. 3. Втрата робочих місць єгерями. 4. Торгівля зброєю і супутніми товарами, в тому числі паливно-мастильними матеріалами, запчастинами, продуктами харчування тощо. 6. Поширення браконьєрства… 7….сказу та свинячої чуми. 8. Під час рашистсько-української війни, позбавляти мисливців та їх родини можливості законно тримати вдома вогнепальну зброю – ЗЛОЧИН проти України, бо мисливець, то є територіальний оборонець своєї оселі, села, району і України в цілому!!! От так, якщо коротенько! Я вже не кажу про те що чергові протестні акції не додають стабільності в Державі яка отримала не професійного преЗЕдента, уряд і не найкращий склад парламенту, який займається “штамповкою законів”!!!”.

Павло Кійко під пунктом 8 має на увазі законопроект про який детально описав Георгій Учайкін на своїй сторінці в соціальній мережі. Так, за словами Голови наглядової ради у Інформаційному порталі власників зброї, сьогодні проблеми мисливців і власників зброї перетнулись.

“Вважаю своїм громадянським та моральним обов’язком взяти участь у Всеукраїнському марші за права мисливців та європейський розвиток мисливської галузі, який пройде 18 березня цього року у м. Києві. На моє глибоке переконання, даний захід повинен об’єднати мисливців та спільноти мисливського спрямування у боротьбі за свої Конституційні права, та свободи.

На противагу грантовим заробітчанам, які через своє лоббі у парламенті намагаються проштовхнути антинародні законопроекти, ми повинні продемонструвати свою ідейність і відданість мисливству, свою чисельність, і свою чітку позицію щодо законопроектів № 2448, 2232, 2351, 0870. Недопущення прийняття даних антимисливських законів, стане платформою для мисливської спільноти у напрацюванні і подальшого прийняття парламентом тих законопроектів, які дійсно необхідні для галузі.

Кожному мисливцю потрібно розуміти небезпеку, яку несуть у собі запропоновані парламенту законопроекти. Якщо ми зараз не згуртуємось і не відстоїмо своє право на адекватне законодавство, завтра буде пізно, завтра, буде прийнятий закон, яким полювання буде заборонено.” – Президент Федерації мисливського біатлону України – Ігор Калініченко.

“Їду захистити свої права як громадянина країни, що має право вибору, як проводити своє дозвілля, захистити своє право полювання з чотирилапими помічниками. Захистити себе, моїх рідних і близьких та небайдужих громадян і байдужих тих від епідемії сказу та зграй диких і бродячих собак. Заявити, що ми ціла верства населення і влада має до нас прислухатися, бо ми її змусимо, якщо не хоче. Проблем (в мисливській галузі, ред) багато, але основні, на моє переконання, це не об’єднане суспільство і мисливське також, і відсутність жодної уваги з боку держави, що виливається у сталу програму розвитку галузі і повне свавілля єкотероростивів, що все більше починає приймати радикальну форму. І якщо на це не звернути уваги, то буде велика біда в масштабах країни.”, – Євген Омельченко, мисливець, власник мисливських собак.