Між правоохоронцями та військовими розподілять ще 500 тисяч доз вакцини CoronaVac/Sinovac

Відповідно до рішення Оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я з вакцинокерованих інфекцій CoronaVac з цієї партії використають для щеплення пріоритетних груп.

За даними Міністерства охорони здоров’я, 500 тисяч доз вакцини CoronaVac від компанії Sinovac Biotech, які прибули в Україну 30 квітня 2021 року, пройшли лабораторний контроль, були розподілені по регіонах України, куди їх почнуть розвозити 24 травня. 

Відповідно до рішення Оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я з вакцинокерованих інфекцій CoronaVac з цієї партії використають для щеплення пріоритетних груп: військовослужбовці Збройних Сил України; працівники патрульної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби; працівники органів прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform

До списку додали також працівників санаторно-курортних закладів, працівників паливно-енергетичного комплексу та членів офіційних делегацій на участь у XXIV зимових Олімпійських та XIII зимових Паралімпійських іграх, що відбудуться у лютому 2022 року в м. Пекіні, та у XXIV Дефлімпійських іграх, що відбудуться у травні 2022 року в Бразилії.

Нагадаємо, що раніше kyiinfo повідомляло про новітню партію вакцин, доправлених організацією ЮНІСЕФ.